KONTAKTY

Richard Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:14257441

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Nakoľko sme už tohtoročný tovar takmer vypredali  prebiehajúca... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

Hity týždňa

Aktuálna cena 27,00 EUR
Vypredané
Aktuálna cena 5,40 EUR
Sezóna 2019

Vianočný stromček.

www.madonarosa.sk

Vianočné stromčeky-3D stromček.sk

www pesiazona.sk Porovnávač cien a produktov


Úvod » Vianočné stromčeky 2D

Umelé vianočné stromčeky dekorované aj 3D vetvičkami.

Umelé vianočné stromčeky s kvalitného klasického ihličia.

Troj radové klasické ihličie na každom umelom vianočnom stromčeku zabezpečuje dostatočnú hustotu samotných vetvičiek a maximálnu hustotu vetvenia v radoch zabezpečuje aj u klasických vianočných stromčekoch dostatočné vyplnenie celého stromčeka k ideálnemu naaranžovaniu do požadovaného vzhľadu. Vetvičky  na našich vianočných stromčekoch sú špeciálne strihané do exkluzívneho tvaru aby dôkladne pripomínali skutočný rast ihličia. Niektoré vianočné stromčeky sú dekorované 3D vetvičkami čo im vylepšuje výrazne vzhľa.

Akcia Vianoce 2018

stromceky vo výske od 150cm  do 250 cmV tejto ponuke umelých vianočných stromčekov nájdete viac ako klasiku.Moderné prevedenia klasických vianočných stromčekov Vás uspokoja cenovou dostupnosťou a štýlovou dokonalosťou.Nie je to len niečo čo tu už bolo ale je to niečo nové, mederne nadizajnované a kvalitne spracované do dokonalého tvaru a ideálneho vzhľadu každého vianočného stromčeka.

Po dlhoročných skúsenostiach vždy odporúčame  stromčeky s výškou 220 cm nakoľko oproti 180 cm stromčekom je v šírke len 10 až 20 cm rozdiel ale vo výške až 40 cm rozdiel a zanedbateľný rozdiel v cene. Aj ked sú naše stromčeky v tejto výške krajšie ako u iných výrobcov nakoľko koncová 3D vetvička je krátka cca 15 cm zákazníci sa pri nich cítia neisto a stromčeky si potom vymieňajú za 220 cm preto si nákup premyslite.

YWJkMjVhND