Naj stromčeky

Aktuálna cena 169,00 EUR
Vianoce 2024
Aktuálna cena 65,00 EUR
Vianoce 2024
Aktuálna cena 359,00 EUR
Vianoce 2024

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Využite aktuálnu 10%  zľavu na rok 2020 do konca októbra. Na... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

KONTAKTY

Patrik Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:47578441

Vianočný stromček.


NÁVODY
NÁVODY A TIPY STROMČEKOV

.

TIPY NA ARANŽOVANIE VIANOČNÉHO STROMČEKA.

 

HORIZONTÁLNE - všetky vetvy a vetvičky sú aranžované do roviny - horizontálne na plocho.Tento spôsob aranžovania stromčeka je vhodný na všetky smreky a borovice s krátkym ihličím.Používa sa hlavne pri 3D stromčekoch a je to najbežnejší spôsob aranžovania u všetkých tipoch.

Horizontálne aranžovanie vianočného stromčeka

NA PADÁKA - vetvy aj vetvičky sa aranžujú smerom k zemi a stromček vyzerá ako  po stopení snehu.                                                 Tento spôsob aranžovanie stromčeka je vhodný na husté smreky a borovice zo stredne dlhými vetvičkami.Na 3D stromčeky je nevhodný ale dá sa aplikovať na koncové vetvičky pri horizontálnom rozložení.Je to najnovší spôsob aranžovania. Zužuje však nevhodné tipy stromčekov ale stromček vyzerá štýlovo ako bez stojanu lebo spodné vetvy ležia takmer na zemi.

Stavba vianoného stromceka na padaka.

 

DO HVIEZDY - vetvy sa aranžujú horizontálne a koncové vetvičky do hviezdy teda na všetky strany.                                             Tento spôsob aranžovania vianočného stromčeka je vhodný na smreky a borovice z vysokou hustotou vetvičiek.Dokonale vypĺňa všetok priestor. Na 3D stromčeky sa používa len výnimočne  pri extra hustote.

Aranžovanie vianočného stromčeka

 

DO SVIEČKY - vetvy smerujú horizontálne  a koncové vetvičky smerujú smerom hore v miernom oblúku.                                             Tento spôsob aranžovania stromčeka je vhodný na smreky a borovice s hustými a dlhými vetvičkami so zvláštnym ukončením vetvičiek ktoré imitujú jarné výhonky a šišky.

Ako aranžovat vianočny stromcek do sviecky

1* je menej odporúčané, 5* je najvhodnejšie,

Prečítajte si aj návod ako správne stavať vianočný stromček.


OWUxODk3