KONTAKTY

Richard Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:14257441

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Nakoľko sme už tohtoročný tovar takmer vypredali  prebiehajúca... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

Hity týždňa

Aktuálna cena 5,40 EUR
Sezóna 2019
Aktuálna cena 27,00 EUR
Vypredané

Vianočný stromček.

www.madonarosa.sk

Vianočné stromčeky-3D stromček.sk

www pesiazona.sk Porovnávač cien a produktov


O NÁS
Všetko o nás

 

Vitajte na stránkach nášho eshopu vianočné stromčeky :-) 3D stromček

Naša firma bola založená v roku 1992. Sme špecialisti na predaj moderného doplnkového a darčekového tovaru do domácnosti. Všetok tovar ktorý ponúkame v našom e-shope a v kamenných obchodoch priamo dovážame od zahraničných výrobcov.Vyberie si u nás každý a hlavne za rozumné ceny. Navyše pri objednávke nad 90€ je doprava zadarmo. Už nemusíte chodiť do preplnených obchodov, nakupujte v kľudne z pohodlia Vášho domova.

Nájdete v našej ponuke kvalitné umelé vianočné stromčeky.Ako základ sú v ponuke hlavne 3D vianočné stromčeky a klasické umelé vianočné stromčeky.

Ale úž aj u klasických vianočných stromčekoch sme pre Vás pripravili modernú ponuku zasnežených vianočných stromčekov,vianočné stromčeky dekorované 3d vetvičkami a moderné umelé stromčeky na drevenom pníku.

Nakupovať u nás je zábava!

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu,alebo telefonicky :majiteľ Orémus Richard 0905276211

Ďakujem a tešíme sa na Váš nákup.

Na vianoce.

OTM2MzQyM