Naj stromčeky

Aktuálna cena 169,00 EUR
Vianoce 2024
Aktuálna cena 65,00 EUR
Vianoce 2024
Aktuálna cena 399,00 EUR
Vianoce 2024

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Využite aktuálnu 10%  zľavu na rok 2020 do konca októbra. Na... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

KONTAKTY

Patrik Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:47578441

Vianočný stromček.


» NAKUPOVANIE
Ako nakupovať - doprava - registrácia - ZĽAVA


Nákup vianočného stromčeka v Našom eshope je jednoduchý.


-Ponúkam Vám množstvo informácií o vianočných stromčekoch preto dôkladne sledujte odkazy,popisy, obrázky,návody,tipy a videá, ktoré Vám dopomôžu k ideálnemu výberu.
Môžete sa na mňa obrátiť s otázkami a využiť naše 25 ročné skúsenosti s predávanými produktmi. Ponúkame kvalitu za rozumnú cenu nakoľko všetok tovar dovážame priamo od zahraničných výrobcov.
-Využite možnosť predsezónnych zliav.Kontrakty na vianočné stromčeky robím už začiatkom roka a vyskladňujeme ich v máji.Stromčeky si môžete objednať už teraz vo zvýhodnenej garantovanej cene s možnosťou platby a doručenia ktorú si určíte pri objednávke.Pomôžete nám tým určiť záujem o tip stromčeka a prispôsobiť stav objednávky u výrobcu.


-Zrýchlená možnosť nákupu bez registrácie.Registráciu však odporúčame k získavaniu zliav a k lepšiemu prehľadu Vašich objednávok.
-V košíku len tri jednoduché kroky.Cenu dopravy vidíte v prvom kroku.Žiadne overovacie kroky.Rýchla odozva a prehľad.
-Dopravujeme tovar SLOVENSKO Kuriérskou službou GLS.Je to rýchle bezpečné a pohodlné nakoľko
vianočné stromčeky sú prepravované vo väčších kartónových obaloch a ich váha je cca 10 až 30 kg.  Kuriérska služba  Vás o doručení bude informovať emailom,SMS kou a následne telefonátom.Pri telefonáte sa môžete s kuriérom dohodnúť o čase a mieste prevzatia.

Česká republika - zabezpečujeme prepravu cez POŠTA BEZ HRANÍC pri vianočných stromčekoch je jednotné poštovné 10 € pri platbe zahraničným prevodom.

Odporúčame zabezpečiť si vianočný stromček v dostatočnom predstihu nakoľko ich počet je LIMITOVANÝ lebo ide o sezónny produkt a po dopredaní zabezpečujeme daľšie kusy až v nasledujúej sezóne. A hlavne si netreba nechávať takýto produkt na poslednú chvíľu a vychutnať si vianočné sviatky bez stresov.


Ceny uvádzané v našom eshope ako sezónne ceny, sú ceny ktoré budú v mesiaci december.

Ceny uvádzané ako aktuálne ceny sú ceny v internetovom obchode ako  zvýhodnené ceny ktoré platia do konca októbra.

 

NzU0ZWUz