Naj stromčeky

Aktuálna cena 139,00 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 179,00 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 79,00 EUR
Sézóna 2018

KONTAKTY

Richard Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:14257441

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Momentálne prebiehajúca mimosezónna 15%  zľava na vianočné... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

Hity týždňa

Aktuálna cena 129,00 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 139,00 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 179,00 EUR
Sézóna 2018

Vianočný stromček.

www.madonarosa.sk

Vianočné stromčeky-3D stromček.sk

www pesiazona.sk Porovnávač cien a produktov


» NAKUPOVANIE
Ako nakupovať - doprava - registrácia - ZĽAVA


Nákup vianočného stromčeka v Našom eshope je jednoduchý.


-Ponúkame Vám množstvo informácií o vianočných stromčekoch preto dôkladne sledujte odkazy,popisy, obrázky,návody,tipy a videá, ktoré Vám dopomôžu k ideálnemu výberu.
Môžete sa na náš obrátiť s otázkami a využiť naše 20 ročné skúsenosti s predávanými produktmi. Ponúkame kvalitu za rozumnú cenu nakoľko všetok tovar dovážame priamo od zahraničných výrobcov.
-Využite možnosť predsezónnych zliav.Kontrakty na vianočné stromčeky robíme už začiatkom roka a vyskladňujeme ich v máji.Stromčeky si môžete objednať už teraz vo zvýhodnenej garantovanej cene s dopravou zdarma a s možnosťou platby a doručenia ktorú si určíte pri objednávke.Pomôžete nám tým určiť záujem o tip stromčeka a prispôsobiť stav objednávky u výrobcu.


-Zrýchlená možnosť nákupu bez registrácie.Registráciu však odporúčame k získavaniu zliav a k lepšiemu prehľadu Vašich objednávok.
-V košíku len tri jednoduché kroky.Cenu dopravy vidíte v prvom kroku.Žiadne overovacie kroky.Rýchla odozva a prehľad.
-Dopravujeme tovar Kuriérskou službou SP.Je to rýchle bezpečné a pohodlné nakoľko
vianočné stromčeky sú prepravované vo väčších kartónových obaloch a ich váha je cca 10 kg. Doprava zdarma sa vzťahuje len na umelé vianočné stromčeky s cenou nad 90€.Kuriérska služba  Vás o doručení bude informovať emailom,SMS kou a následne telefonátom.Pri telefonáte sa môžete s kuriérom dohodnúť o čase a mieste prevzatia.

Odporúčame zabezpečiť si vianočný stromček v dostatočnom predstihu nakoľko ich počet je LIMITOVANÝ lebo ide o sezónny produkt a po dopredaní zabezpečujeme daľšie kusy až v nasledujúej sezóne. A hlavne si netreby nechávať takýto produkt na poslednú chvíľua vychutnať si vianočné sviatky bez stresov.

Zľavy- Prebiehajúca AKCIA2017 Vám ponúka výnimočnú predsezénnu zľavu.

Ceny uvádzané v našom eshope ako sezónne ceny, sú ceny v kamenných predajňach počas vianočnej sezóny.                                       Ceny uvádzané ako aktuálne ceny sú ceny v internetovom obchode ako celoročné zvýhodnené ceny oproti cenám v kamenných obchodoch.

Akciová cena je predsezónna cena zohladnujúca špeciálnu 10% zľavu z aktuálnej ceny pri kúpe LED svetiel k stromčeku.

Zľava sa vzťahuje len na vianočné stromčeky.


OTViNjZjYm