BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Využite aktuálnu 10%  zľavu na rok 2020 do konca októbra. Na... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

Hity týždňa

Aktuálna cena 5,40 EUR
Vianoce 2020

KONTAKTY

Richard Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:14257441

Vianočný stromček.Vaše otázky o vianočných stromčekoch

Zľavy a ceny vianočných stromčekov.

Využite aktuálnu 10%  zľavu na rok 2020 do konca októbra. Na aktuálne predsezónne ceny stromčekov môžete získať ešte 10% zľavu s nutnoťou odobrať stromček v predsezónnom termíne. Zľava sa uplatňujete v košíku vložením KÓDU: Vianoce 2020. Ak zľavu nezadáťe mi Vám ju dáme automaticky. Zľava sa vzťahuje ne stromčeku v cene od 90€ do 240€. Luxusná trieda a 100% stromčeku sú z akcie vylúčené.

Informácie o stave objednávky ?

Po Vašej objednávke vianočného stromčeka Vám príde automatická správa o priebehu objednávky.Po našom odkontrolovaní Vašej objednávky Vám príde naša odpoveď o prijatí objednávky a po odoslaní vianočného stromčeka Vám príde daľšia správa.Kuriérska služba Vás tiež bude informovať formou SMS a emailom o doručení zásielky a kuriér Vás pred doručením bude kontaktovať.Doručenie cez pracovné dni trvá 24 hodín od odoslania.

Kedy bude stromček doručovaný ?

Vianočné stromčeky a ostatné objednávky spravidla odosielame ihneď v nasledujúci deň alebo pracovný deň a po odoslaní býva tovar doručený do 24 hodín.Samozrejme sa môžete s kuriérom dohodnúť na inom termíne a mieste doručenia alebo prevzatia.

Je možné si kúpiť, vyzdvihnúť alebo pozrieť vianočný stromček osobne ?

Vianočný stromček si môžete vyzdvihnúť aj osobne na našej predajni v Prievidzi ale nakoľko v ponuke máme viacej vianočných stromčekov ako sme schopný na predajni vyložiť Nás treba kontaktovať či je stromček o ktorý máte záujem aj na pozretie. Eshopová cena je garantovaná pri vyzdvihnutí len pri priamom prevzatí konkrétneho stromčeka z Vašej objednávky.

Treba na kúpu tovaru registráciu ?

Na kúpu stromčeka alebo iného tovaru nie je potrebná registrácie do eshopu ale registrácia Vám ponúka lepší prehlad o stave Vašej objednávky, sezónne zľavy a informácie o nových produktoch.

Ako je zabalený vianočný stromček ?

Všetky umelé vianočné stromčeky sú dodávané a prepravované v kartónovom obale o rozmeroch cca 30x30x120 cm.Všetky informácie o každom stromčeku sú individuálne riešené v popisoch produktu.Nejde o prepravnú krabicu a preto sa snažte krabicu pri otváraní nepoškodiť aby ste si vedeli po vianciach stromček uskladniť.

Je stojan súčasťou vianočného stromčeka ?

Každý umelý vianočný stromček má pribalený stojan v demontovanom stave, ktorý si treba ako prvý pred stavaním stromčeka pripraviť.Na niektorých stromčekoch máme vyobrazený plastový stojan ale treba sledovať v popisoch produktoch aký stojan je dodávaný, nakoľko na fotkách sú stromčeky s výškou 220 cm a bežne majú kovový stojan ale menšie stromčeky sú dodávané s plastovým stojanom.

Ako skontrolovať vianočný stromček?

Krabicu otvorte v hornej časti bežným spôsobom a stromček vytiahnite za kovové časti.. V žiadnom prípade ho naťahajte von za vetvičky. Bežne  má stromček tri časti a stojan ak je menší tak má dve časti a stojan.

Ako postaviť vianočný stromček?

Všetky potrebné  informácie o stavaní a aranžovaní vianočného stromčeka nájdete na NAŠOM BLOGU:

Do kedy je akcia na viančné stromčeky ?

Mimosezónna akcia trvá do  30 októbra kedy uzatvárame posledné objednávky u výrobcu a stromčeky objednané počas akcie doručujeme v predsezónnom  termíne v garantovanej cene. Predsezónne objednávky vabavujeme priebežne ako nám tovar prichádza  na sklad.

Aký je rozdiel medzi 2D, 3D a full 3D ihličím?

Klasické vianočné stromčeky z 2D ihličia sú vyrobené z nastrihaných PVC fólii požadovaných dĺžok,hustôt a tvaru. Umelé vianočné stromčeky s mäkkým 3D ihličím, majú navyše viditeľné konce svojho ihličia zhotovené z kvalitných PE materiálov, ktoré sa odlievajú do foriem a vznikajú tak celé časti vetvičiek. V stredovej časti stromčekov sa nachádza klasické neopadavé ihličie z kvalitného PVC. Vianočné stromčeky s označením "full 3D sú celé kompletne z PE materiálov.

Do kedy je možné si objednať vianočný stromček?

Posledný deň, kedy je možné si objednať stromček na zaslanie je 21. 12. 2020.

 

Ako mám zbaliť vianočný stromček ?

Zbalenie stromčeka – po vianočnej sezóne treba vianočný stromček dôkladne uskladniť – najlepšie v pôvodnej krabici. Je však náročné stromček vrátiť späť do krabice ak na to nejdete správne. Ak začnete stromček postupne rozoberať treba všetky vetvičky dôkladne stiahnuť k vetvám a k základnému kmeňu. Všetky časti stromčeka striedavo ukladať do kartóna.

 

Ako mám postupovať, ak chcem urobiť zmenu svojej objednávky?

Úprava objednávky je samozrejme možné zrealizovať a to elektronicky mr@3dstromcek.sk  alebo  telefonicky 0905276211.

 

NzlmM