Naj stromčeky

Aktuálna cena 359,00 EUR
Vianoce 2024
Aktuálna cena 169,00 EUR
Vianoce 2024
Aktuálna cena 399,00 EUR
Vianoce 2024

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Využite aktuálnu 10%  zľavu na rok 2020 do konca októbra. Na... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

KONTAKTY

Patrik Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:47578441

Vianočný stromček.Vaše otázky o vianočných stromčekoch

Zľavy a ceny vianočných stromčekov.

Využite aktuálnu 10%  zľavu na rok 2020 do konca októbra. Na aktuálne predsezónne ceny stromčekov môžete získať ešte 10% zľavu s nutnoťou odobrať stromček v predsezónnom termíne. Zľava sa uplatňujete v košíku vložením KÓDU: Vianoce 2020. Ak zľavu nezadáťe mi Vám ju dáme automaticky. Zľava sa vzťahuje ne stromčeku v cene od 90€ do 240€. Luxusná trieda a 100% stromčeku sú z akcie vylúčené.

Informácie o stave objednávky ?

Po Vašej objednávke vianočného stromčeka Vám príde automatická správa o priebehu objednávky.Po našom odkontrolovaní Vašej objednávky Vám príde naša odpoveď o prijatí objednávky a po odoslaní vianočného stromčeka Vám príde daľšia správa.Kuriérska služba Vás tiež bude informovať formou SMS a emailom o doručení zásielky a kuriér Vás pred doručením bude kontaktovať.Doručenie cez pracovné dni trvá 24 hodín od odoslania.

Kedy bude stromček doručovaný ?

Vianočné stromčeky a ostatné objednávky spravidla odosielame ihneď v nasledujúci deň alebo pracovný deň a po odoslaní býva tovar doručený do 24 hodín.Samozrejme sa môžete s kuriérom dohodnúť na inom termíne a mieste doručenia alebo prevzatia.

Je možné si kúpiť, vyzdvihnúť alebo pozrieť vianočný stromček osobne ?

Vianočný stromček si môžete vyzdvihnúť aj osobne na našej predajni v Prievidzi ale nakoľko v ponuke máme viacej vianočných stromčekov ako sme schopný na predajni vyložiť Nás treba kontaktovať či je stromček o ktorý máte záujem aj na pozretie. Eshopová cena je garantovaná pri vyzdvihnutí len pri priamom prevzatí konkrétneho stromčeka z Vašej objednávky.

Treba na kúpu tovaru registráciu ?

Na kúpu stromčeka alebo iného tovaru nie je potrebná registrácie do eshopu ale registrácia Vám ponúka lepší prehlad o stave Vašej objednávky, sezónne zľavy a informácie o nových produktoch.

Ako je zabalený vianočný stromček ?

Všetky umelé vianočné stromčeky sú dodávané a prepravované v kartónovom obale o rozmeroch cca 30x30x120 cm.Všetky informácie o každom stromčeku sú individuálne riešené v popisoch produktu.Nejde o prepravnú krabicu a preto sa snažte krabicu pri otváraní nepoškodiť aby ste si vedeli po vianciach stromček uskladniť.

Je stojan súčasťou vianočného stromčeka ?

Každý umelý vianočný stromček má pribalený stojan v demontovanom stave, ktorý si treba ako prvý pred stavaním stromčeka pripraviť.Na niektorých stromčekoch máme vyobrazený plastový stojan ale treba sledovať v popisoch produktoch aký stojan je dodávaný, nakoľko na fotkách sú stromčeky s výškou 220 cm a bežne majú kovový stojan ale menšie stromčeky sú dodávané s plastovým stojanom.

Ako skontrolovať vianočný stromček?

Krabicu otvorte v hornej časti bežným spôsobom a stromček vytiahnite za kovové časti.. V žiadnom prípade ho naťahajte von za vetvičky. Bežne  má stromček tri časti a stojan ak je menší tak má dve časti a stojan.

Ako postaviť vianočný stromček?

Všetky potrebné  informácie o stavaní a aranžovaní vianočného stromčeka nájdete na NAŠOM BLOGU:

Do kedy je akcia na viančné stromčeky ?

Mimosezónna akcia trvá do  30 októbra kedy uzatvárame posledné objednávky u výrobcu a stromčeky objednané počas akcie doručujeme v predsezónnom  termíne v garantovanej cene. Predsezónne objednávky vabavujeme priebežne ako nám tovar prichádza  na sklad.

Aký je rozdiel medzi 2D, 3D a full 3D ihličím?

Klasické vianočné stromčeky z 2D ihličia sú vyrobené z nastrihaných PVC fólii požadovaných dĺžok,hustôt a tvaru. Umelé vianočné stromčeky s mäkkým 3D ihličím, majú navyše viditeľné konce svojho ihličia zhotovené z kvalitných PE materiálov, ktoré sa odlievajú do foriem a vznikajú tak celé časti vetvičiek. V stredovej časti stromčekov sa nachádza klasické neopadavé ihličie z kvalitného PVC. Vianočné stromčeky s označením "full 3D sú celé kompletne z PE materiálov.

Do kedy je možné si objednať vianočný stromček?

Posledný deň, kedy je možné si objednať stromček na zaslanie je 21. 12. 2020.

 

Ako mám zbaliť vianočný stromček ?

Zbalenie stromčeka – po vianočnej sezóne treba vianočný stromček dôkladne uskladniť – najlepšie v pôvodnej krabici. Je však náročné stromček vrátiť späť do krabice ak na to nejdete správne. Ak začnete stromček postupne rozoberať treba všetky vetvičky dôkladne stiahnuť k vetvám a k základnému kmeňu. Všetky časti stromčeka striedavo ukladať do kartóna.

 

Ako mám postupovať, ak chcem urobiť zmenu svojej objednávky?

Úprava objednávky je samozrejme možné zrealizovať a to elektronicky mr@3dstromcek.sk  alebo  telefonicky 0905276211.

 

ZjU0OGUy