BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Nakoľko sme už tohtoročný tovar takmer vypredali  prebiehajúca... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

Hity týždňa

Aktuálna cena 209,00 EUR
Sezóna 2019
Aktuálna cena 189,00 EUR
Sezóna 2019
Aktuálna cena 5,40 EUR
Sezóna 2019

KONTAKTY

Richard Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:14257441

Vianočný stromček.

www.madonarosa.sk

Vianočné stromčeky-3D stromček.sk

www pesiazona.sk Porovnávač cien a produktovVaše otázky o vianočných stromčekoch

Zľavy a ceny vianočných stromčekov.

Nakoľko sme už tohtoročný tovar takmer vypredali  prebiehajúca mimosezónna 10%  zľavu na rok 2019 uplatňujete v košíku vložením KÓDU: Vianoce 2019.Ak zľavu nezadáťe mi Vám ju dáme automaticky.Naše základné ceny na vianočných stromčekoch máme výhodnejšie ako sezónne ceny na kamennej predajni.

Informácie o stave objednávky ?

Po Vašej objednávke vianočného stromčeka Vám príde automatická správa o priebehu objednávky.Po našom odkontrolovaní Vašej objednávky Vám príde naša odpoveď o prijatí objednávky a po odoslaní vianočného stromčeka Vám príde daľšia správa.Kuriérska služba Vás tiež bude informovať formou SMS a emailom o doručení zásielky a kuriér Vás pred doručením bude kontaktovať.Doručenie cez pracovné dni trvá 24 hodín od odoslania.

Kedy bude stromček doručovaný ?

Vianočné stromčeky a ostatné objednávky spravidla odosielame ihneď v nasledujúci deň alebo pracovný deň a po odoslaní býva tovar doručený do 24 hodín.Samozrejme sa môžete s kuriérom dohodnúť na inom termíne a mieste doručenia alebo prevzatia.

Je možné si kúpiť, vyzdvihnúť alebo pozrieť vianočný stromček osobne ?

Vianočný stromček si môžete vyzdvihnúť aj osobne na našej predajni v Prievidzi ale nakoľko v ponuke máme viacej vianočných stromčekov ako sme schopný na predajni vyložiť Nás treba kontaktovať či je stromček o ktorý máte záujem aj na pozretie. Eshopová cena je garantovaná pri vyzdvihnutí len pri priamom prevzatí konkrétneho stromčeka z Vašej objednávky.

Treba na kúpu tovaru registráciu ?

Na kúpu stromčeka alebo iného tovaru nie je potrebná registrácie do eshopu ale registrácia Vám ponúka lepší prehlad o stave Vašej objednávky, sezónne zľavy a informácie o nových produktoch.

Ako je zabalený vianočný stromček ?

Všetky umelé vianočné stromčeky sú dodávané a prepravované v kartónovom obale o rozmeroch cca 30x30x120 cm.Všetky informácie o každom stromčeku sú individuálne riešené v popisoch produktu.Nejde o prepravnú krabicu a preto sa snažte krabicu pri otváraní nepoškodiť aby ste si vedeli po vianciach stromček uskladniť.

Je stojan súčasťou vianočného stromčeka ?

Každý umelý vianočný stromček má pribalený stojan v demontovanom stave, ktorý si treba ako prvý pred stavaním stromčeka pripraviť.Na niektorých stromčekoch máme vyobrazený plastový stojan ale treba sledovať v popisoch produktoch aký stojan je dodávaný, nakoľko na fotkách sú stromčeky s výškou 220 cm a bežne majú kovový stojan ale menšie stromčeky sú dodávané s plastovým stojanom.

Ako vybaliť vianočný stromček?

Krabicu otvorte na spodnej časti kde sú kovové tyče. Uchopte krabicu za prenosné pásky a stromček vysypte alebo výtiahnite za kovové časti.. V žiadnom prípade ho naťahajte von za vetvičky. S pravidla má stromček tri časti a stojan ak je menší tak má dve časti a stojan. Po odkontrolovaní, všetky časti stromčeka dať na kopu s tyčami vedľa seba. Všetky časti naraz uchopiť a vpustiť tyčami do postavenej krabice.

Ako postaviť vianočný stromček?

Všetky potrebné  informácie o stavaní a aranžovaní vianočného stromčeka nájdete na NAŠOM BLOGU:

Do kedy je akcia na viančné stromčeky ?

Mimosezónna akcia trvá do  30 septembra kedy uzatvárame posledné objednávky u výrobcu a stromček objednané pred akciou doručujeme v termíne aký si zadáte v objednávke v garantovanej cene.Prvé stromčeky dostaneme koncom júla ktoré vieme doručiť už aj po tomto termíne.

Aký je rozdiel medzi 2D, 3D a full 3D ihličím?

Klasické vianočné stromčeky z 2D ihličia sú vyrobené z nastrihaných PVC fólii požadovaných dĺžok,hustôt a tvaru. Umelé vianočné stromčeky s mäkkým 3D ihličím, majú navyše viditeľné konce svojho ihličia zhotovené z kvalitných PE materiálov, ktoré sa odlievajú do foriem a vznikajú tak celé časti vetvičiek. V stredovej časti stromčekov sa nachádza klasické neopadavé ihličie z kvalitného PVC. Vianočné stromčeky s označením "full 3D sú celé kompletne z PE materiálov.

Do kedy je možné si objednať vianočný stromček?

Posledný deň, kedy je možné si objednať stromček na zaslanie je 19. 12. 2018.

 

Ako mám zbaliť vianočný stromček ?

Zbalenie stromčeka – po vianočnej sezóne treba vianočný stromček dôkladne uskladniť – najlepšie v pôvodnej krabici. Je však náročné stromček vrátiť späť do krabice ak na to nejdete správne. Ak začnete stromček postupne rozoberať treba všetky vetvičky dôkladne stiahnuť k vetvám a k základnému kmeňu. Všetky časti stromčeka dať na kopu s tyčami vedľa seba. Všetky časti naraz uchopiť a vpustiť tyčami do postavenej krabice.

Stromček odporúčame skladovať v postavenej polohe s tyčami na spodku

 

Ako mám postupovať, ak chcem urobiť zmenu svojej objednávky?

Úprava objednávky je samozrejme možné zrealizovať a to elektronicky mr@3dstromcek.sk  alebo  telefonicky 0905276211.

 

NjZlMzQwMT