slide-1

KONTAKTY

Richard Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:14257441

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Nakoľko sme už tohtoročný tovar takmer vypredali  prebiehajúca... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

Hity týždňa

Aktuálna cena 27,00 EUR
Vypredané
Aktuálna cena 5,40 EUR
Sezóna 2019

Vianočný stromček.

www.madonarosa.sk

Vianočné stromčeky-3D stromček.sk

www pesiazona.sk Porovnávač cien a produktov


Pôvodná cena 119,00 EUR

Aktuálna cena 99,00 EUR

Sezóna 2019
doprava zdarma

Umelé vianočné stromčeky 3d a zasnežené stromčeky od priameho dovozcu vianočných stromčekov.

Vianočné stromčeky umelé s 3d vetvičkami.

Špeciálna ponuka na sezónu 2019!!!

Hľadáte moderný umelý vianočný 3d stromček na dokonalé moderné vianoce ? U nás nájdete tie najkrajšie vianočné stromčeky na vianočnom  trhu. Nájdete u Nás najmodernejšie umelé vianočné stromčeky v rôznych modifikáciách s 3D a 2D ihličím alebo zasnežené umelé stromčeky či umelý stromček na drevenom pníku.Moderné vianočné stromčeky inšpirované prírodou na pohľad upútajú oko každého zákazníka a nenechajú ho chladným.Výrobca umelých vianočných stromčekov sa naozaj posnažil dať umelej imitácii určitú dokonalosť.

 


3d umelý stromček na drevenom pníku.

vianocny stromcek na pniku v prevedení 3d vetvičky

Umelý vianočný stromček s 10 ročnou zárukou.

U všetkých umelých stromčekoch zabezpečujú kvalitné kovové a plastové stojany na stromčeku dokonalú stabilitu.
Vizuálna dokonalosť 3d umelých vianočných stromčekov nie je len strojová práca ale aj cítenie nášho výrobcu pri navrhovní celkového dizajnu kazdého vianočného stromčeka.
Na Naších umelých vianočných stromčekoch sú najkvalitnejšie materiály.100% hustota ihličia, najvyššia záruka a výhodná sezónna aj mimo sezónna cena na všetky vianočné stromčeky ktoré dovážame priamo od výrobcu umelých vianočných stromčekov.


umelé vianocne stromceky


Umelé vianočné stromčeky biele zasnežené.

Končeky vetiev na vianočnom stromčeku sú ladené do biela a dominantným prvkom stromčeka sú 3D vetvičky so špeciálnou povrchovou úpravou. Vianočný stromček zasnežený má krásny štíhly tvar.Hustota ihličia je maximálna a vianočný stromček je plný až nepriehladný. Biela farba na každom vianočnom stromčeku pôsobí čisto a dokonale imituje omrznutý vianočný stromček.Nájdete u Nás najmodernejšie vianočné stromčeky umelé v rôznych prevedeniach s 3D a 2D ihličím alebo zasnežené umelé stromčeky či stromčeky na drevenom pníku.Naše vianočné stromčeky sú od základu stavané novodobým kvalitným spôsobom a zaručujú aranžovanie v najmodernejších vianočných trendoch.

biely vianočny stromcek pekne  a husto zasnežený

Umelý vianočný stromček ktorý netreba zdobiť.

Biely vianočný stromček s 3d vetvičkami.

Tento moderný biely vianočný stromček Vás osloví svojím novodobým moderným vzhľadom ktorý si zaslúži špeciálnu pozornosť nakoľko tento umelý vianočný stromček je ojedinelí svojím prepracovaným spôsobom ukladanie  3d zasnežených vetvičiek a umožňuje aranžovanie vianočného stromčeka v rôznych prevedeniach .Stavanie umelého vianočného stromčeka - každý umelý vianočný stromček kúpite rozobratý a zabalený v krabici.Všetky konáre a vetvičky sú od výroby v stiahnutom stave a po rozbalení sa treba pripraviť na časovo aj fyzicky náročnú prácu.Stromček by mala aranžovať len jedna osoba.Viac sa dozviete o vianočných stromčekoch na našom BLOGU.


 

moderné umele vianocne stromceky s dovozu

 


3D umelý vianočný stromček na drevenom stojane.

Hustý umelý vianočný stromček -prevedenie strieborný smrek. Usporiadanie vetiev vianočného stromčeka mu zabezpečuje moderný a príjemný vzhľad.Základom vianočného stromčeka je kvalitné trojrozmerné 3D mäkké ihličie.Stred vianočného  stromčeka je vyplnené klasickým zeleným strieborným ihličím.Dominantný prvkom vianočného stromčeka je prírodný drevený stojan ktorý pridáva tomuto vianočnému stromčeku dokonalý šmrnc.

Umelý 3d vianočný stromček strieborný.


Vianoce - vianočný tovar - vianočné ozdoby.

Vianoce a moderné vianočné dekorácie vhodné na akúkoľvek vianočnú výzdobu a dekorovanie vianočných stromčekov.                           Každú vianočnú sezónu očakávame nástup nových vianočných trendov v aranžovaní a zdobení.Naša ponuka vianočného tovaru je zameraná na moderného zákazníka ktorého inšpirujú nové vianočné trendy na vianoce.

www.3dstromcek.sk

YTU5YjU4Z