Naj stromčeky

Aktuálna cena 179,00 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 129,00 EUR
Sézóna 2018

KONTAKTY

Richard Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:14257441

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Momentálne prebiehajúca mimosezónna 10%  zľavu uplatňujete v... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

Hity týždňa

Aktuálna cena 69,00 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 179,00 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 27,00 EUR
Sézóna 2018

Vianočný stromček.

www.madonarosa.sk

Vianočné stromčeky-3D stromček.sk

www pesiazona.sk Porovnávač cien a produktovUmelé vianočné stromčeky 3d a zasnežené stromčeky od priameho dovozcu vianočných stromčekov.

Vianočné stromčeky umelé s 3d vetvičkami.

Špeciálna ponuka do konca novembra 2018!!!

Hľadáte moderný umelý vianočný 3d stromček na dokonalé moderné vianoce ? U nás nájdete tie najkrajšie vianočné stromčeky na vianočnom  trhu. Nájdete u Nás najmodernejšie umelé vianočné stromčeky v rôznych modifikáciách s 3D a 2D ihličím alebo zasnežené umelé stromčeky či umelý stromček na drevenom pníku.Moderné vianočné stromčeky inšpirované prírodou na pohľad upútajú oko každého zákazníka a nenechajú ho chladným.Výrobca umelých vianočných stromčekov sa naozaj posnažil dať umelej imitácii určitú dokonalosť.

 


3d umelý stromček na drevenom pníku.

vianocny stromcek na pniku v prevedení 3d vetvičky

Umelý vianočný stromček s 10 ročnou zárukou.

U všetkých umelých stromčekoch zabezpečujú kvalitné kovové a plastové stojany na stromčeku dokonalú stabilitu.
Vizuálna dokonalosť 3d umelých vianočných stromčekov nie je len strojová práca ale aj cítenie nášho výrobcu pri navrhovní celkového dizajnu kazdého vianočného stromčeka.
Na Naších umelých vianočných stromčekoch sú najkvalitnejšie materiály.100% hustota ihličia, najvyššia záruka a výhodná sezónna aj mimo sezónna cena na všetky vianočné stromčeky ktoré dovážame priamo od výrobcu umelých vianočných stromčekov.


umelé vianocne stromceky


Umelé vianočné stromčeky biele zasnežené.

Končeky vetiev na vianočnom stromčeku sú ladené do biela a dominantným prvkom stromčeka sú 3D vetvičky so špeciálnou povrchovou úpravou. Vianočný stromček zasnežený má krásny štíhly tvar.Hustota ihličia je maximálna a vianočný stromček je plný až nepriehladný. Biela farba na každom vianočnom stromčeku pôsobí čisto a dokonale imituje omrznutý vianočný stromček.Nájdete u Nás najmodernejšie vianočné stromčeky umelé v rôznych prevedeniach s 3D a 2D ihličím alebo zasnežené umelé stromčeky či stromčeky na drevenom pníku.Naše vianočné stromčeky sú od základu stavané novodobým kvalitným spôsobom a zaručujú aranžovanie v najmodernejších vianočných trendoch.

biely vianočny stromcek pekne  a husto zasnežený

 

NGM3MzFiN