Naj stromčeky

Aktuálna cena 179,00 EUR
Sezóna 2019
Aktuálna cena 195,00 EUR
Sezóna 2019

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Využite aktuálnu 10%  zľavu na rok 2019 do konca októbra. Na... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

Hity týždňa

Aktuálna cena 209,00 EUR
Sezóna 2019
Aktuálna cena 269,00 EUR
Sezóna 2019
Aktuálna cena 229,00 EUR
Sezóna 2019

KONTAKTY

Richard Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:14257441

Vianočný stromček.

www.madonarosa.sk

Vianočné stromčeky-3D stromček.sk

www pesiazona.sk Porovnávač cien a produktov


Úvod » AKCIA Vianoce 2019

Akcia na umelé vianočné stromčeky 2019

Zľavy na vianočné stromček pre sezónu 2019 sú už spustené.

V sezóne 2018 som predaj vianočných stromčekov spustil v auguste a vypredali sa už koncom novenbra a aj túto sezńu môžete už teraz využiť našu zvýhodnenú ponuku na nákup vianočného stromčeka na Vianoce 2019 za predsezónnu cenu - zľava 10%.

Zvýhodnené ceny platia do konca októbra 2019 z nutnosťou odberu do konca októbra.

Poštovné pri stromčekoch nad 90 € je grátis.

Vysoká kvalita u všetkých stromčekov a výhodné ceny od priameho dovozcu.

Neprehliadnite aj našu výnimočnú cenu u vybraných stromčekoch označených

ako SUPER CENA u ktorých som u výrobcu za väčší odber vyjednal aj lepšiu cenu.Ide o niektoré novinky a nejpredávanejšie stromčeky vo vysokej kvalite.

 

Ponuka stromčekov na Vianoce 2018


Čo u nás znamená AKCIA 2018 ?

Určite ste sa už mnohý stretli s akciou ktorá v skutočnosti akciou nie je.Lebo obchodné domy majú na to zamestnancov aby za noc povymieňali štítky na produktoch tak aby to akcia bola a potom ak ste skúsený surfer po internete zistíte že malý predajcovia majú daný produkt ešte lacnejší.A keď sa pozriete na základnú cenu akú pred akciou udávajú tak takú na internete nikde nenájdete a nikdy sa za takú cenu ani nepredával. Preto u nás znamená AKCIA výhodnejšia cena ako sezónna cena a výhodnejšia cena ako ceny v kamenných obchodoch kde sú režijne náklady rádovo 10x väčšie. Aj mi udávame cenu akú máme na kamennej predajni v Prievidzi počas vianočnej sezóny a bežnú sezónnu cenu na eshope máme preto výhodnejšiu a samozrejme ak ste si preklepli ceny stromčekov aj u iných predajcov tak ich máme na počudovanie oveľa nižšie. Je to zrejme dané tým že som priamy dovozcovia vianočných stromčekov od výrobcu. AKCIA 2018 ktorá momentálne prebieha je zameraná hlavne na zvýhodnený nákup mimo sezóny. Nám to pomôže zistiť o aké produkty bude väčší záujem nakoľko stromčeky zadávame do výroby už začiatkom roka. A zo skúseností viem že v sezóne už ani výrobca nestíha pokryť individuálne objednávky a v podstate idem len zo skladových zásob ktoré som si zabezpečili v dostatočnom predstihu. Prvé stromčeky vyskladňujem už v Máji a definitívny objem stromčekov dopĺňame ešte v mesiaci September do ktorého aj táto AKCIA trvá. Vianočná sezóna je krátka a veľa krát aj stresujúca lebo sa všetko rieši na poslednú chvíľu a som rád že ste sa mnohý rozhodli využiť našu AKCIU a tým mi dopomôcť k ideálnemu realizovaniu môjho zámeru ponúknuť zákazníkom čo najlepší nákup v pohodlí domova, lebo ak by ste chceli niekde nájsť poriadny stromček tak sa musíte zrejme mnohý rozhodnúť aj vycestovať do iného mesta a neverím že nájdete predajňu kde je v ponuke taká široká škála stromčekov ako v eshopoch. A ani mi si nemôžeme dovoliť na predajni vyložiť všetky stromčeky ktoré mám v ponuke, preto sa snažím na našej stránke ponúknuť všetky potrebné informácie a detaily o produktoch ktoré ponúkam.

OTg3O