KONTAKTY

Richard Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:14257441

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Nakoľko sme už tohtoročný tovar takmer vypredali  prebiehajúca... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

Hity týždňa

Aktuálna cena 5,40 EUR
Sezóna 2019
Aktuálna cena 27,00 EUR
Sezóna 2019

Vianočný stromček.

www.madonarosa.sk

Vianočné stromčeky-3D stromček.sk

www pesiazona.sk Porovnávač cien a produktov


Úvod » STROMČEKY DO 150 cm

Strom,stromy,stromčeky s 3D vetvičkami.

Kvalitné vianočné stromčeky do 150 cm

Kombinované klasické ihličie a moderné 3D ihličie.                                                                                                                     Sledujte všetky naše odkazy a dozviete sa viac o vianočných stromčekoch,ktoré Vám dopomôžu k dokonalému nákupu vianočného stromčeka.

Čo u nás znamená AKCIA 2017 ?
STAVBA A ARANŽOVANIE VIANOČNÉHO STROMČEKA

 

 Každý umelý vianočný stromček z našej ponuky je jedinečný z možnosťou dokonalého naaranžovanie do rôznych moderných štýlov ktorý sa rieši ešte pred zdobením samotného stromčeka, dá sa samozrejme aplikovať len na umelých vianočných stromčekoch a to hlavne u stromčekoch s klasického ihličia a čiastočne u 3D stromčekoch.Ide o formovanie samotných vetvičiek a ich správne usmernenie. Ak neviete ako sa to na vianočnom stromčeku aplikuje a zaujala Vás táto informácia prejdite na hornej lište Nášho webu do sekcie NÁVODY.

YmNmMjE4Y