PREČO ODPORÚČAME STROMČEK S VÝŠKOU 220 CM A VIAC?

11.06.2021

PREČO ODPORÚČAME VIANOČNÉ STROMČEK S VÝŠKOU  210 CM A VIAC?

 

Na všetkých našich fotkách máme vyobrazené stromčeky s výškou 220 cm.

Pôsobia reálne a dominantne a aj na predajni vykladáme zásadne stromčeky s výškou 220 cm. V ponuke však máme aj stromčeky s výškou 180 cm ale odporúčame ich len do malých bytov alebo detských izieb. Všetky stromčeky sú ukončené špicom teda poslednou vetvičkou ktorá má cca 10 až 15 cm u našich stromčekoch, ale stretol som sa aj s vetvičkou ktorá mala neuveriteľných 30 cm a stáva sa že sa zákazníci začnú premeriavať  a overovať výšku stromčeka.

Je síce lacnejší ale len o 20 až 30€ a to že máte v byte málo miesta je pravda ale v šírke medzi 210 cm stromčekom je rozdiel len 10 až 15cm a vo výške 30cm a myslím že tých 10 cm sa niekde nájde aby ste si mohli užiť bohaté Vianoce..

Ale ani naše vianočné stromčeky vo výške 180 cm Vás určite nesklamú:Výrobca si dal žáležať aby aj stromček s menšou výškou vyzeral dobre a preto posledné vetvičky na stromčeku umiestnil vo výške 170 cm a pridal 10 cm poslednú vetvičku čím zabezpečil výrazný rozdiel medzi štardantntnými 180 cm stromčekami ktoré bežne končia vo výške 155 cm a maju 25 cm dlhú poslednú vetvičku.Prvé vetvy na vianočnom stromčeku začínajú už vo výške 20 cm od podlahy a sú odstupňované cca každých 10 cm čo zabezpečuje dostatočnú hustotu každého vianočného stromčeka v našej ponuke.

Zákazníci pri stromčekoch s výškou len 180 cm  bývajú často sklamaný a stromček dávajú na rôzne stolčeky aby stromček v miestnosti ukázal a aby sa zaň nehanbili. Možnou alternatívou sú stromčeky na drevených pníkoch ktoré u nás majú výšku 200/ 210 cm a šírku len 110cm. Pník má 50/60 cm a je v ňom osadený 150 cm stromček.

Iné je keď máte rodinný dom kde v pohode umiestnite aj stromček trojmetrový ale ťažko naň dočiahnete lebo aj z rebríka je to problém keď je široký 160cm teda k stredu vrcholu cca 80 cm a preto 240 cm stromček je naozaj najlepšie riešenie ak máte dostatok miesta a na stromček sa zmestí všetko čo momentálne moderný trh ponúka.Vštky tie pekné fotky ktoré vás lákajú kúpiť si nový vianočný stromček budete robiť aj vy len sa treba správne rozhodnúť a nájsť v dome dočasne dostatočný priestor na poriadne vysoký stromček.

Budete sa každý rok na výzdobu tešiť a určite ho budete mať vyložený už od adventu a fotky budete zverejňovať na Facebook už začiatkom Decembra.

Y2EyYTQ0