Naj stromčeky

Aktuálna cena 139,00 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 179,00 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 79,00 EUR
Sézóna 2018

KONTAKTY

Richard Orémus Madona Rosa
3D stromček
Malá Čausa 263 97101
tel: +421 905276211
mr(a)3dstromcek.sk
IČO:14257441

BLOG STROMČEK

arr3Vaše otázky o vianočných stromčekochZľavy a ceny vianočných stromčekov. Momentálne prebiehajúca mimosezónna 15%  zľava na vianočné... arr3Ako spoznáte kvalitný stromček ?  Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že...

Hity týždňa

Aktuálna cena 6,90 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 169,00 EUR
Sézóna 2018
Aktuálna cena 99,00 EUR
Sézóna 2018

Vianočný stromček.

www.madonarosa.sk

Vianočné stromčeky-3D stromček.sk

www pesiazona.sk Porovnávač cien a produktov


Umelé vianočné stromčeky

Hladáte moderný umelý vianočný stromček na vianoce ?

U nás nejdete tie najkrajšie vianočné stromčeky na vianočnom  trhu.                                                                                           Nájdete u Nás najmodernejšie umelé vianočné stromčeky v rôznych modifikáciach s 3D a 2D ihličím alebo zasnežené umelé stromčeky či umešlé stromčeky na drevenom pníku.

Naše umelé vianočné stromčeky sú od základu kvalitné a za výhodnú cenu.

Umelý vianočný stromček s 10 ročnou zárukou.                                                                                                                     Dômyselná stabilita a pevnosť u všetkých vianočných stromčekoch.Krásny a moderný 3d vianočný stromček dokonale imituje prírodný stromček.Na všetkých vianočných stromčekoch sú najkvalitnejšie materiály a pevné stabilné strojany na stromček.100% hustota ihličia, najvyššia záruka a výhodná sezónna aj mimosezónna cena na vianočné stromčeky ktoré dovážame priamo od výrobcu umelých vianočných stromčekov.

MODERNÉ BIELE VIANOČNÉ STROMČEKY.                                                                                                                                         Veľkým trendom bola je a bude určite biela farba ktorá bude u bielych a zasnežených vianočných stromčekoch tvoriť základ  ku všetkým  moderným a ostatným vianočným dekorácian ma stromčeky.

Zasnežené umelé vianočné stromčeky.                                                                                                                                      Končeky vetiev na vianočnom stromčeku sú ladené do biela a dominantným prvkom stromčeku sú 3D vetvičky so špeciálnou povrchovou úpravou. Vianočný stromček má krásny štíhly tvar.Hustota ihličia je maximálna a vianočný stromček je plný až nepriehladný.Biela farba na vianočnom stromčeku pôsobí čisto a dokonale imituje omrznutý vianočný stromček.

Vianočné 3d stromčeky na drevenom pní.                                                                                                                             Najmodernejšie prevedenie umelých vianočných stromčekov na drevenom pníku aj s 3D mäkým ihličím.Možnosť prijateľného skladovania stromčeka v rozobratom stave a následne jednoduchá inštalácia vianočného stromčeka.Výška vianočného stromčeka 210 cm stabilný betónový základ,výška kmeňa stromčeka 50 cm a šírka stromčeka 110 cm je predpokladom na zaujímavé vianočné inštalácie.

Prečo vianočný stromček na pníku?                                                                                                                                        Dokonalý vzhľad a veľkosť umelého stromčeka, dostatok priestoru na darčeky pod vianočným stromčekom.Vhodné aj na umiestnenie do exteriéru pred dom alebo terasu.Kvalitné prevedenie stromčekov s 3d ihličím a zasneženým ihličím.

Umelý vianočný stromček ktorý netreba zdobiť. - Biely vianočný stromček s 3d vetvičkami.Tento moderný biely umelý vianočný stromček Vás oslový svojím novodobým modreným vzhľadom ktroý si zaslúží špeciálnu pozornosť nakoľko tento umelý vianočný stromček je ojedinelí svojím prepracovaným spôsobom ukladanie  3d zasnežených vetvičiek a umožnuje aranžovanie vianočnéh stromčeka v rôznych prevedeniach .

Stavanie umelého vianočného stromčeka - každý umelý vianočný stromček kúpite rozobratý a zabalený v krabici.Všetky konáre a vetvičky sú od výroby v stiahnutom stave a po rozbalení sa treba pripraviť na časovo aj fyzicky náročnú prácu.Stromček by mala aranžovať len jedna osoba.Viac sa dozviete v o vianočných stromčekoch na našom BLOGU.Vaše otázky o vianočných stromčekoch

Zľavy a ceny vianočných stromčekov.

Momentálne prebiehajúca mimosezónna 15%  zľava na vianočné stromčeky je už započítaná a netreba vkladať žiadne zľavové kupóny.Naše základné ceny na vianočných stromčekoch máme výhodnejšie ako sezónne ceny na kamennej predajni.

Informácie o stave objednávky ?

Po Vašej objednávke vianočného stromčeka Vám príde automatická správa že objednávka prebehla.Po našom odkontrolovaní Vašej objednávky Vám príde naša odpoveď o prijatí objednávky a po odoslaní vianočného stromčeka Vám príde sprava aj s číslom zásielky na možnosť sledovania zásielky.Kuriérska služba Vás tiež bude informovať formou SMS a emailom o doručení zásielky a kuriér Vás pred doručením bude kontaktovať.

Kedy bude stromček doručovaný ?

Vianočné stromčeky a ostatné objednávky spravidla odosielame ihneď v nasledujúci deň alebo pracovný deň a po odoslaní býva tovar doručený do 24 hodín.Samozrejme sa môžete s kuriérom dohodnúť na inom termíne a mieste doručenia alebo prevzatia.

Je možné si kúpiť, vyzdvihnúť alebo pozrieť vianočný stromček osobne ?

Vianočný stromček si môžete vyzdvihnúť aj osobne na našej predajni v Prievidzi ale nakoľko v ponuke máme viacej vianočných stromčekov ako sme schopný na predajni vyložiť Nás treba kontaktovať či je stromček o ktorý máte záujem aj na pozretie. Eshopová cena je garantovaná pri vyzdvihnutí len pri priamom prevzatí konkrétneho stromčeka z Vašej objednávky.

Treba na kúpu tovaru registráciu ?

Na kúpu stromčeka alebo iného tovaru nie je potrebná registrácie do eshopu ale registrácia Vám ponúka lepší prehlad o stave Vašej objednávky, sezónne zľavy a informácie o nových produktoch.

Ako je zabalený vianočný stromček ?

Všetky umelé vianočné stromčeky sú dodávané a prepravované v kartónovom obale o rozmeroch cca 30x30x120 cm.Všetky informácie o každom stromčeku sú individuálne riešené v popisoch produktu.Nejde o prepravnú krabicu a preto sa snažte krabicu pri otváraní nepoškodiť aby ste si vedeli po vianciach stromček uskladniť.

Je stojan súčasťou vianočného stromčeka ?

Každý umelý vianočný stromček má pribalený stojan v demontovanom stave, ktorý si treba ako prvý pred stavaním stromčeka pripraviť.Na niektorých stromčekoch máme vyobrazený plastový stojan ale treba sledovať v popisoch produktoch aký stojan je dodávaný, nakoľko na fotkách sú stromčeky s výškou 220 cm a bežne majú kovový stojan ale menšie stromčeky sú dodávané s plastovým stojanom.

Ako postaviť vianočný stromček?

Všetky potrebné  informácie o stavaní a aranžovaní vianočného stromčeka nájdete na NAŠOM BLOGU:

Do kedy je akcia na viančné stromčeky ?

Mimosezónna akcia trvá do  30 augusta kedy uzatvárame posledné objednávky u výrobcu a stromček objednané pred akciou doručujeme v termíne aký si zadáte v objednávke v garantovanej cene.Prvé stromčeky dostaneme koncom mája ktoré vieme doručiť už aj po tomto termíne.

Aký je rozdiel medzi 2D, 3D a full 3D ihličím?

Klasické vianočné stromčeky z 2D ihličia sú vyrobené z nastrihaných PVC fólii požadovaných dĺžok,hustôt a tvaru. Umelé vianočné stromčeky s mäkkým 3D ihličím, majú navyše viditeľné konce svojho ihličia zhotovené z kvalitných PE materiálov, ktoré sa odlievajú do foriem a vznikajú tak celej časti vetvičiek. V stredovej časti stromčekov sa nachádza klasické ihličie z PVC. Vianočné stromčeky s označením "full 3D sú celé kompletne z PE materiálov.

Do kedy je možné si objednať vianočný stromček?

Posledný deň, kedy je možné si objednať stromček je 19. 12. 2017.

Ako mám postupovať, ak chcem urobiť zmenu svojej objednávky?

Úprava objednávky je samozrejme možné zrealizovať a to elektronicky mr@3dstromcek.sk  alebo  telefonicky 0905276211.

Umelé vianočné stromčeky 3d a zasnežené stromčeky od priameho dovozcu vianočných stromčekov.

Vianočné stromčeky umelé s 3d vetvičkami.

Špeciálna ponuka do konca septembra 2018!!!

Hľadáte moderný umelý vianočný 3d stromček na dokonalé moderné vianoce ? U nás nájdete tie najkrajšie vianočné stromčeky na vianočnom  trhu. Nájdete u Nás najmodernejšie umelé vianočné stromčeky v rôznych modifikáciách s 3D a 2D ihličím alebo zasnežené umelé stromčeky či umelý stromček na drevenom pníku.Moderné vianočné stromčeky inšpirované prírodou na pohľad upútajú oko každého zákazníka a nenechajú ho chladným.Výrobca umelých vianočných stromčekov sa naozaj posnažil dať umelej imitácii určitú dokonalosť.

 


3d umelý stromček na drevenom pníku.

vianocny stromcek na pniku v prevedení 3d vetvičky

Umelý vianočný stromček s 10 ročnou zárukou.

U všetkých umelých stromčekoch zabezpečujú kvalitné kovové a plastové stojany na stromčeku dokonalú stabilitu.
Vizuálna dokonalosť 3d umelých vianočných stromčekov nie je len strojová práca ale aj cítenie nášho výrobcu pri navrhovní celkového dizajnu kazdého vianočného stromčeka.
Na Naších umelých vianočných stromčekoch sú najkvalitnejšie materiály.100% hustota ihličia, najvyššia záruka a výhodná sezónna aj mimo sezónna cena na všetky vianočné stromčeky ktoré dovážame priamo od výrobcu umelých vianočných stromčekov.


umelé vianocne stromceky


Umelé vianočné stromčeky biele zasnežené.

Končeky vetiev na vianočnom stromčeku sú ladené do biela a dominantným prvkom stromčeka sú 3D vetvičky so špeciálnou povrchovou úpravou. Vianočný stromček zasnežený má krásny štíhly tvar.Hustota ihličia je maximálna a vianočný stromček je plný až nepriehladný. Biela farba na každom vianočnom stromčeku pôsobí čisto a dokonale imituje omrznutý vianočný stromček.Nájdete u Nás najmodernejšie vianočné stromčeky umelé v rôznych prevedeniach s 3D a 2D ihličím alebo zasnežené umelé stromčeky či stromčeky na drevenom pníku.Naše vianočné stromčeky sú od základu stavané novodobým kvalitným spôsobom a zaručujú aranžovanie v najmodernejších vianočných trendoch.

biely vianočny stromcek pekne  a husto zasnežený

Ako spoznáte kvalitný stromček ?

 

Navštívte náš BLOG o vianočných stromčekoch kde sa dozviete viac ako ste si mysleli že potrebujete vedieť.A výrazne Vám to pomôže pred nákupom vianočného stromčeka.NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Umelý vianočný stromček ktorý netreba zdobiť.

Biely vianočný stromček s 3d vetvičkami.

Tento moderný biely vianočný stromček Vás osloví svojím novodobým moderným vzhľadom ktorý si zaslúži špeciálnu pozornosť nakoľko tento umelý vianočný stromček je ojedinelí svojím prepracovaným spôsobom ukladanie  3d zasnežených vetvičiek a umožňuje aranžovanie vianočného stromčeka v rôznych prevedeniach .Stavanie umelého vianočného stromčeka - každý umelý vianočný stromček kúpite rozobratý a zabalený v krabici.Všetky konáre a vetvičky sú od výroby v stiahnutom stave a po rozbalení sa treba pripraviť na časovo aj fyzicky náročnú prácu.Stromček by mala aranžovať len jedna osoba.Viac sa dozviete o vianočných stromčekoch na našom BLOGU.


 

moderné umele vianocne stromceky s dovozu

 


3D umelý vianočný stromček na drevenom stojane.

Hustý umelý vianočný stromček -prevedenie strieborný smrek. Usporiadanie vetiev vianočného stromčeka mu zabezpečuje moderný a príjemný vzhľad.Základom vianočného stromčeka je kvalitné trojrozmerné 3D mäkké ihličie.Stred vianočného  stromčeka je vyplnené klasickým zeleným strieborným ihličím.Dominantný prvkom vianočného stromčeka je prírodný drevený stojan ktorý pridáva tomuto vianočnému stromčeku dokonalý šmrnc.

Umelý 3d vianočný stromček strieborný.


Vianoce - vianočný tovar - vianočné ozdoby.

Vianoce a moderné vianočné dekorácie vhodné na akúkoľvek vianočnú výzdobu a dekorovanie vianočných stromčekov.                           Každú vianočnú sezónu očakávame nástup nových vianočných trendov v aranžovaní a zdobení.Naša ponuka vianočného tovaru je zameraná na moderného zákazníka ktorého inšpirujú nové vianočné trendy na vianoce.

www.3dstromcek.sk

MDYxMjNmM